A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Oki is a popular singer. Në Nëntor 2007, Oki merr pjesë në Nota Fest 2007 me këngën "Unikate". Në Maj 2008, Oki merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Femer Sekrete", në bashkëpunim me Bxo. Më datë 10 Korrik 2008, Oki publikon videoklipin "Kolekcionere Zemrash". Në Nëntor 2008, Oki merr pjesë në Kënga Magjike 2008 me këngën "Sikur Zjarr"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kacy Style

Agim Shytani

Eniss-I

Snnuffi

Fran Lucaj

Lickey

Engji

Bloodychuck

Taulant Ajvazi

Iliri


Tags: Oki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018