A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Okupatort

Choose star rating

Rating:  4 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Okupatort is a popular group/singers of Hip-Hop music. Grupi OKUPATORT jan Reperat me te njohur ne Shkup te cilet arriten nje karier te mire. Antaret e grupit jane: Nderim aka FllowMaster, Elvin aka Mbreti, Gazmend aka MC GAGI, Lil Bisha dhe shume te tjere. Më datë 15 Prill 2013, Okupatort publikojnë videoklipin "Shkupin Sta Fali (Diss Macedonia)"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Shkupi Soldiers

Brotherhood

Kunder Dhuna

Misterioz

New Stars

Shqiponjat

Revivalz

Forty Oz

Nolis Clicka

Mc Records


Tags: Okupatort

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018