A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Puke 
  • Age:
  • 30
BIOGRAFIA: Ola is a singer of Pop music. Në Prill 2006, Ola merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Mall", në bashkëpunim me Eti....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Eniada

Enia

Elinda Katiaj

Diti

Rozeta Pohja (Rozi)

Sara Kapo

Bena

Klaudia D.

Anjeza Bicaku

Matilda Mati


Tags: Ola

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018