A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ola Bakalli

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Ola Bakalli is a singer. Në Maj 2009, Ola Bakalli merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "A E Kupton Pse"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Angelina Shala

Nerta Veliu

Kadi

Floriana Rexhepi

Inna

Lili Kumrija

Bardha 2

Eriola Kryeziu

Blerina Pruthi

Anastasja Skënderaj


Tags: Ola Bakalli

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018