A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ola Xhauri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Ola Xhauri is a singer of Pop music. Më datë 7 Tetor 2016, Ola Xhauri publikon videoklipin "Ti E Kall", në bashkëpunim me Den Hasani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Besiana Behluli

Kejsi Vercani

Lorika Salihu

Anisa Smajlaj

Savanna

Valbona Kola

Atma

Angel (Alma)

Resmi Bilalli

Elli


Tags: Ola Xhauri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018