A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olgera Lleshaj

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  34
  • Origin:
  • Rrëshen 
  • Residence:
  • Itali 
  • Age:
  • 26
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Olgera Lleshaj is a popular singer of Pop music. Olgera Lleshaj ka nisur aktivitetin e saj muzikor duke kënduar që e vogël në evente muzikor organizuar në qytetin e saj, por dhe në koncerte të ndryshme në Diasporë. Olgera ka kryer studimet në Universitetin e Ca Foscari në Venezia. Në Maj 2013, Olgera Lleshaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Jo Ti Mos Harro", realizuar nga producenti i mirënjohur Stine, Olgera arriti të hynte në 30 këngët më të mira të festivalit, duke kaluar në fazën gjy...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Evi Reçi

Hersiana Matmuja

Lola Pink

Nidora Gjyriqi

Saelma

Selma Bekteshi

Juvi

Ertila Koka

Barbana

Entela Zhula


Tags: Olgera Lleshaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018