A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olgera Lleshaj

Tags: Olgera Lleshaj

Origin: Rrëshen    Residence:        Age: 26   Zodiac sign: ♌ Luani  
Olgera Lleshaj is a popular singer of Pop music. Olgera Lleshaj ka nisur aktivitetin e saj muzikor duke kënduar që e vogël në evente muzikor organizuar në qytetin e saj, por dhe në koncerte të ndryshme në Diasporë. Olgera ka kryer studimet në Universitetin e Ca Foscari në Venezia. Në Maj 2013, Olgera Lleshaj merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Jo Ti Mos Harro", realizuar nga producenti i mirënjohur Stine, Olgera arriti të hynte në 30 këngët më të mira të festivalit, duke kaluar në fazën gjy...

>> Full biography >>


  • Find Olgera Lleshaj on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  31

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018