A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olidena

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  63
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Itali 
  • Age:
  • 22
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Olidena is a popular singer of Pop music. Olidena eshte nje vajze e talentuar. Ajo me origjine nga babai eshte nga Kurbneshi i Mirdites por e rritur mes Tiranes dhe Italise. Ne moshe fare te vogel ajo trasferohet ne Itali per te jetuar me familjen e saj. Ne Itali ka mbaruar me rezultate shum te mira shkollen e mesme, gjithmone pa lene pas dore pasionin e saj per kengen. Por deshira e saj ishte gjithmone te kthehej ne Shqiperi dhe Oldidena kthehet dhe mbaron shkollen e larte per Teknik...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arsinda

Elia

Laura Toska

Dorina Garuci

Juvi

Adalena Seferi

Saelma

Linda Sadiku

Sheila Haxhiraj

Edea Demaliaj


Tags: Olidena, Olidena Lleshaj

Olidena in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018