A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olivja Jaupaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Durres 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 12
  • Zodiac sign:
  • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Olivja Jaupaj is a singer of Kids music. Vazhon shkollen 9-vjecare ne shkollen: Neim Babameto, Durres....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Uendi Goga

Sajana Kodheli

Desila Myftaraj

Frensi Revania

Erma Mici

Natalia Tigani

Ëmbla Elezi

Nisea Panxhi

Kejsi Tare

Mei Dallashi


Tags: Olivja Jaupaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018