A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsa Luta

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Olsa Luta is a singer of Kids music. Në Nëntor 2014, Olsa Luta merr pjesë në Lyra Fest 2014 me këngën "Kur Te Rritem"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Aida Hanxhiu

Valeria Cara

Amra Sahiti

Viola Azizi

Lule Bega

Gojarta Perlica

Fiona Kabashi

Ajla Buzi

Ejona Heda

Ajfer Aliu


Tags: Olsa Luta

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018