A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsa Toqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  12
BIOGRAFIA: Olsa Toqi is a popular singer. Në Maj 2013, Olsa Toqi merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Emri Yt"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Flora Sula

Dilja

Elida Bardhi

Dajana Simoni

Arbnora Hashani

Mimoza Mema

Saranda Rexhaj

Miss Xhuli

Anisa Seferi

Teuta Skraparit


Tags: Olsa Toqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018