A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olsi Bylyku

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  46
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 20
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Olsi Bylyku is a popular singer of Hip-Hop music. Ka mbaruar shkollën e mesme tek gjimnazi "Qemal Stafa" dhe është një nga aktorët më të preferuar në programin e humorit "Portokalli" në Top Channel. Nga viti 2017, është kthyer edhe në një reper, mjaft i pëlqyer për tekstet plot humor, por ku trajton edhe tema të mprehta të aktualitetit. Më datë 11 Korrik 2017, Lorenc Hasrama publikon videoklipin "Kisha Menu", në bashkëpunim me Olsi. Teksti u shkrua nga Lorenc Hasrama, Olsi Bylyku. Më datë ...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Youtube

Channel

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Çartani

Flory

Marin TnT

Joint Jointinjo

Teson

Lani (Street Thugs)

Master-L

Emir

Aros

Reexhi


Tags: Olsi Bylyku, Olsi, Kimikati

Olsi Bylyku in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018