A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olta Miftari

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  38
BIOGRAFIA: Olta Miftari is a singer of Kids music. Olta dhe motra Olsa Miftari jetojne ne Ferizaj dhe vijojnë klasën e 5-të. Muzikën e kishin pasion që kur ishin të vogla. Kanë marrë pjesë në shumë festivale e koncerte duke rrëmbyer çmime të ndryshme. Më datë 12 Nëntor 2016, Olta Miftari & Olsa Miftari publikojnë videoklipin "Sa Larg Je O Babi". Më datë 15 Qershor 2017, Olta Miftari & Olsa Miftari publikon videoklipin "Cila Jam Cila Je". Për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Me këtë këngë, ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vivian Mehmeti

Diana Asllani

Amela Agastra

Viola Konjufca

Liza Ahmedi

Franceska Aurora Verzeroli

Antigona Musa

Arba Abrashi

Amela Neziri

Arba Xhila


Tags: Olta Miftari

Olta Miftari in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018