A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olta Miftari

Tags: Olta Miftari

Olta Miftari is a not so known singer of Kids music. Olta dhe motra Olsa Miftari jetojne ne Ferizaj dhe vijojnë klasën e 5-të. Muzikën e kishin pasion që kur ishin të vogla. Kanë marrë pjesë në shumë festivale e koncerte duke rrëmbyer çmime të ndryshme. Më datë 12 Nëntor 2016, Olta Miftari & Olsa Miftari publikojnë videoklipin "Sa Larg Je O Babi". Më datë 15 Qershor 2017, Olta Miftari & Olsa Miftari publikon videoklipin "Cila Jam Cila Je". Për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Me këtë këngë, ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  23

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018