A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Olti Shaqiri

Choose star rating

Rating:  2.3 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Olti Shaqiri is a singer of Kids music. Në Janar 2014, Olti Shaqiri merr pjesë në Xixat E Flakës 2014 me këngën "Bred Piti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Erdin Jakupi

Detar Këpuska

Yll Ajroja

Harris Bajraktari

Art Partolla

Artin Cami

Diar Rama

Edi Smajli

Ylli Sfarqa

Erion Dula


Tags: Olti Shaqiri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018