A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  18
BIOGRAFIA: On Records is a popular recording studio and label. Arbër Elshani (Zzap) & Kristijan Lekaj (Chriss) janë ndër kompozitorët më të talentuar të estradës. Vijnë nga Prizreni por jetojnë dhe veprojnë në Prishtinë. Të dy së bashku kanë formuar studion e tyre "One Records" në Prishtinë, ku vazhdojnë të punojnë dhe të sjellin në treg hite të reja....

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

This Label's Memmbers :: On Records:

Zzap

Kida

Fero

Endrit Elshani (Endri)

Rina Balaj

Enis Bytyqi

Fuego

Sparksi

Mozzik

Getinjo

Baby G

Nikka


Tags: On Records, Zzap, Chriss, Onrecords

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018