A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  198
BIOGRAFIA: Onat is a popular singer of Hip-Hop music. Onati dhe Kastrioti (Majk) kanë krijuar grupin TDS. Albumi i tyre i parë është titulluar "17 arsye". Ka qenë një grup që vjen nga Prishtina dhe që shpërthyen në skenë në fund të vitit 2009. Kanë bërë disa bashkpunime si grup dhe me pas janë ndarë. Ata i janë bashkuar labelit "BabaStars" ku dhe kanë bërë disa bashkëpunime me anëtarët e Labelit Baba Stars dhe që gjithmonë kanë patur suksese të shumta. Më datë 23 Korrik 2014, Samanta publikojnë v...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Babastars

(Current label)

TDS

(Former member)

Twitter

Account

Instagram

Account

SnapChat

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ex-One

Bledi

Duk

F-Tim

Mr-Wolf

Bessi

JKN

Shadow

Rapholic

Lil Don


Tags: Onat, Onati, Tds

Onat in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018