A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
One Direction

Tags: One Direction

One Direction is a very famous world music group/band of Pop music. One Direction jane nje grup britaniko-irlandez te formuar ne X Factor UK ne vitin 2010. Anetaret e grupit jane Louis Tomlinson, Zayn Malik, Liam Payne, Niall Horan dhe Harry Edward Styles. Ata arriten deri ne naten finale, ku moren vendin e trete. Në vitin 2010, Niall Horan, Zayn Malik, Liam Payne, Harry Styles dhe Louis Tomlinson bene audicione si kandidatë solo për serinë e shtatë të konkursit britanik televiziv X Factor. Ata nuk arritën të ...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  114


» Add A Song »


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018