A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Onika is a singer of Pop music. Më datë 18 Nëntor 2017, Onika publikon videoklipin "Ti Nuk Je Mo"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dea Strica

Fiona

Julia Laze

Ergi Bregu

Anisa Smajlaj

Joana Prifti

Olsa Spata Ballguri

Xhuli Pjetraj

Blentina

Brunilda Shkoza


Tags: Onika

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018