A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Oran G

Choose star rating

Rating:  2 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Oran G is a popular singer of Hip-Hop music. Më datë 5 Maj 2006, Lul Dxe publikon videoklipin "Baby Luv Ya", në bashkëpunim me Oran-G. Më datë 28 Shtator 2006, Xhema Aka Jemayli & Oran G publikojnë videoklipin "Ti Je Sexy". Më datë 18 Nëntor 2008, Oran G publikon videoklipin "Si Tornado". Më datë 25 Maj 2009, Oran G publikon videoklipin "The Big Baba Chef". Më datë 25 Prill 2011, Double-K publikon videoklipin "Rrezik Per Armik", në bashkëpunim me Oran G. Më datë 30 Qershor 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Leandro Hida

Dj Bussulla

Lil Don

Danny Boy

Bigg V

Problemi

Hanello

Fulzan-G

Astrit Gruda

Fresh-P


Tags: Oran G, Orhan G, Oran-G

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018