A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhan Ibrahimi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  4
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Orhan Ibrahimi is a popular singer. Ai eshte nga Shkupi e qe tani jeton ne Zvicer. Perveç se kengetar, ai eshte me profesion psikolog. Me muzike ka filluar te merret prej vitit 1997, ne festivalin- Teens Fest me kengen “Muzika nuk eshte zhurme”, pastaj me Artan Kastratin nga Shkupi kane realizua disa single, keshtu qe ne vitin 2001 dhe 2002 merr pjese ne Festivalin Nota Fest. Albumi i pare eshte realizuar nê bashkepunim me muzikantin Artan Kastrati dhe del ne shitje me 2005. ”Bu...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kadri Ismajli

Nazim Rika

Nedim Selmani

Refet Asani

Tim Gostivari

Ergin Iseni

Miki

Hajrulla Emini

Dj Suat

Adhurim Deari


Tags: Orhan Ibrahimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018