A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhan Kurushi

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Orhan Kurushi is a popular singer. Në Maj 2012, Orhan Kurushi merr pjesë në Top Fest 9 me këngën "Me Syte E Mi"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Jimmy

Vedat-Music

Feta Gjoleka

Dr-Ns

Ermali I Vogel

Xhim Presheva

Sokol Gjakova

Bon-X

Flamur Terziu

Florii


Tags: Orhan Kurushi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018