A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orhidea Zeqiraj Krasniqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Orhidea Zeqiraj Krasniqi is a singer of Kids music. Më datë 18 Tetor 2015, Orhidea Zeqiraj Krasniqi publikon videoklipin "Busy". Më datë 3 Nëntor 2016, Orhidea Zeqiraj Krasniqi publikon videoklipin "Me Gjithë Shpirt"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Liza Ahmedi

Riola Susuri

Kaona Hajdini

Riana Zeneli

Diona Vishaj

Dorina Coba

Anila Murati

Elda Bunjaku

Dua Duli

Vesa Morina


Tags: Orhidea Zeqiraj Krasniqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018