A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orinda Huta

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  61
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 31
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Orinda Huta is a very famous singer of Pop music. Asokohe do të përdorte të gjitha “marifetet” e mundshme për të rënë në sy me veshjet ekstravagante, flokët, lëvizjet apo vështrimet provokuese në skenë. Por tani pas disa vitesh, duket se ndryshimi ka prekur dhe ndryshuar vërtet Orinda Hutën. Përtej linjave të vizatuara dikur, ajo adoleshentja çapkëne që magjepste të gjithë. Tani ajo rishfaqet më sharmante. Aspak provokuese si dikur, me stilin e të kënduarit dhe lajkat pa fund. Orinda ka ndryshua...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Turjan Hyska

(Her husband)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rosela Gjylbegu

Ronela Hajati

Greta Koçi

Zaimina Vasjari

Besa Kokëdhima

Elvana Gjata

Miriam Cani

Samanta Karavella

Anxhela Peristeri

Anjeza Shahini


Tags: Orinda Huta

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018