A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orinda Huta

Tags: Orinda Huta

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 30   Zodiac sign: Ujori  
Orinda Huta is a very famous singer in pop music. Asokohe do të përdorte të gjitha “marifetet” e mundshme për të rënë në sy me veshjet ekstravagante, flokët, lëvizjet apo vështrimet provokuese në skenë. Por tani pas disa vitesh, duket se ndryshimi ka prekur dhe ndryshuar vërtet Orinda Hutën. Përtej linjave të vizatuara dikur, ajo adoleshentja çapkëne që magjepste të gjithë. Tani ajo rishfaqet më sharmante. Aspak provokuese si dikur, me stilin e të kënduarit dhe lajkat pa fund. Orinda ka ndryshua...

>> Full biography >>


  • Find Orinda Huta on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  49

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018