A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Orinda Huta - Hi Baby


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

21/01/2005

2005-01-21T00:00:00

Song from the album:

"100% Shqip Vol.1"

Song from the album:

"The Best Albanian Girls"

Participating in

Kënga Magjike 2004


Ne sy te shikoj te verteten zbuloj
se sa me ndjen
nje puthje te jap
nje puthje te zjarrt
ne flak me ndez
nje fjal nje shikim
un ty te rrembej
me ben te ndjej .
Jo jo mos ik , je vetem ti

Cdo dite te mendoj
Cdo dit te kerkoj
pres ty te te gjej
sa here ti me prek
sa her ti me flet
nje afsh me ndjek
ne enderr te shoh
ne mendje ti je
edhe me shum .
Jo jo mos ik , je vetem ti

Reff:
Hey baby hey
ti mos ik ty te ndjej.
Hey baby hey
ty do te te gjej
Hey baby hey
ti mos ik ty te ndjej.
ty do te te gjej
Hey baby ty te ndjej!

Ne sy te shikoj te verteten zbuloj
se sa me ndjen
nje puthje te jap
nje puthje te zjarrt
ne flak me ndez
nje fjal nje shikim
un ty te rrembej
me ben te ndjej .
Jo jo mos ik , je vetem ti

Reff:(2x)
Hey baby hey
ti mos ik ty te ndjej.
Hey baby hey
ty do te te gjej
Hey baby hey
ti mos ik ty te ndjej.
ty do te te gjej
Hey baby ty te ndjej!


Lyrics submited by  egzona   saramk
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018