A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orkestra 2 Korriku

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Orkestra 2 Korriku is a popular group/singers. Më datë 18 Shkurt 2015, Orkestra 2 Korriku publikojnë videoklipin "Lopa". Më datë 9 Janar 2016, Orkestra 2 Korriku publikojnë videoklipin "Lamtumirë". Më datë 5 Nëntor 2017, Orkestra 2 Korriku publikojnë videoklipin "Shkon E Vjen", e punuar nga studio e Hekuran Krasniqit. Klipi është gjithashtu mjaft i veçantë, pasi do të kemi mundësinë që pas një kohe shumë të gjatë t’i shohim së bashku regjisorin e njohur dhe ish-drejtori i Qendrës Kinema...

>> Full biography >>


Comments

(0)

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ura Vajgurore

Commandos (Og)

A.D.A.

Copyleft

Gre3nt

Vëllezërit Llamari

Shqip Nb

Da Lee

Grupi I Lunxhërisë

Toxin


Tags: Orkestra 2 Korriku

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018