A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Orkestra Kolonja Folk

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  1
BIOGRAFIA: Orkestra Kolonja Folk is a popular group/singers. Më datë 16 Nëntor 2011, Orkestra Kolonja Folk publikojnë videoklipin "Trendafil Flete Flet". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 16 Nëntor 2011, Orkestra Kolonja Folk publikojnë videoklipin "Keng Per Dervish Elmazin". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dynamic Style

Ksb

Kurora Labe

West Clan Records

Vizion Band

Copyleft

Oki Dhe Vizioni

Vëllezërit Llamari

Da Lee

Ngs


Tags: Orkestra Kolonja Folk

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018