A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ornela Guri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6
BIOGRAFIA: Ornela Guri is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 22 Dhjetor 2014, Ornela Guri publikon videoklipin "Vella". Më datë 6 Maj 2016, Ornela Guri publikon videoklipin "Tkoft Haram". Më datë 13 Janar 2018, Ornela Guri publikon videoklipin "Tradhëti". Muzika e këngës u punua nga Fatmir Muja, teksti u shkrua nga Fatmir Muja, ndërsa për orkestrimin u kujdes Chipsi....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Bardha Dernogllava

Antigona Hoxha

Teuta Gashi

Ditare Gashi

Drita Jetishi - Sahiti

Peki Paloka

Arjeta Sejdiu

Merita Sahiti

Kumrie Biba

Marjana Hila


Tags: Ornela Guri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018