A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ornela Zela

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  10
BIOGRAFIA: Ornela Zela is a popular singer. Në Nëntor 2010, Ornela Zela merr pjesë në Kënga Magjike 2010 me këngën "Puthje E Pafund"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Saranda Hasani

Nela

Victory

Anita Ahmeti

Tea Myzyri

Sanie Shukaj

Adelina Hasani

Linda Kulla

Hava Bytyqi

Greta Lazri


Tags: Ornela Zela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018