A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Hasa

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Osman Hasa is a singer of Folk Traditional music. Më datë 26 Janar 2017, Osman Hasa publikon videoklipin "Fjala E Dhane E Shtrenjt Sa Jeta"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kastriot Kola (Milici)

Jonuz Milushi

Xhevdet Hysa

Besim Lokaj

Qemal Kadriu

Mehmet Gashi

Genc Pirraku

Hagji Gjugja

Artim Shyti

Ariks-X


Tags: Osman Hasa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018