A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Osman Imeraj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Origin:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Osman Imeraj is a popular singer of Modern Traditional & Traditional Wedding music. Në Qershor 2007, Osman Ymeraj merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "Dua Qe Te Shoh". Në Maj 2009, Osman Ymeraj merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Pa Faj Te Lash". Më datë 22 Dhjetor 2010, Osman Imeraj publikon videoklipin "Te Dua". Me këtë këngë, Osman Imeraj merr pjesë në Top Fest 7 në vitin 2010. Më datë 7 Tetor 2011, Osman Imeraj publikon videoklipin "Ani". Në vitin 2012, Osman Imeraj publikon albumin "Live 2012". Më datë 26 S...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Osman Imeraj (2016)

Live 2014 (2014)

Live 2012 (2012)


» Add A Song »

Fund Me Lot
Dashni E Vjeter
Mekat
Te Dua
Ani
Qokollate
Falje T'kerkoj


Related Artists:

Mark Gojani

Hala Osmanollaj

Vllaznim Qukovci

Ardian Nuraj

Berat Krasniqi

Fahrush Azemi

Shkelzen Azemi

Petrit Krasniqi

Cani

Fatlum Llugaliu


Tags: Osman Imeraj, Osman Ymeraj, Osmani, Osman Imeri

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018