A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  22
  • Origin:
  •  
BIOGRAFIA: OTR Records is a very famous recording studio. OTR Records, është studio Audio më e madhe në Shqipëri, tashmë në pronësi të grupit të rrepit më të madh në Shqipëri OTR (On Top of The Rest)....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Official

Webiste

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts

Albums

Loading... Please wait
See More

Related Artists:

F-M Studio Univers

Red World Production

Bbf

Faf Studio

Shqipja Master

Pro Video

Musical

Supersonic

Super Star

Albatrade


Tags: Otr Records

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018