A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Overking

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Overking is a popular singer of Hip-Hop music. OverKing eshte nje raper dhe autor i te gjitha kengeve te tij. Emri i vertete i tij eshte Besart Zekaj. Rruga e tije deri ne Rap ishte e quditshme sepse fillimi i tij ishte Aktrimi. Kishte filluar hapat e tij me nje grup amatoresk ne qytetin e prizrenit ku dhe ishte rritur me te njejtit shoke, pas disa shfaqjeve ne teater projekte televizive ai filloj te kerkoje diqka me shume pasi qe ishte shume energjik. Kishte shume aftesi per shkrime dhe kish...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lil' Liri

Groff

Gold Mc

Tiki

Xhero

Tensioni G

L-Street

SK

Lantistar

Ediz Tuna


Tags: Overking, Overking Aka -8351, Besart Zekaj

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018