A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Overking

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
  • Origin:
  • Peje 
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Overking is a popular singer of Hip-Hop music. OverKing eshte nje raper dhe autor i te gjitha kengeve te tij. Emri i vertete i tij eshte Besart Zekaj. Rruga e tije deri ne Rap ishte e quditshme sepse fillimi i tij ishte Aktrimi. Kishte filluar hapat e tij me nje grup amatoresk ne qytetin e prizrenit ku dhe ishte rritur me te njejtit shoke, pas disa shfaqjeve ne teater projekte televizive ai filloj te kerkoje diqka me shume pasi qe ishte shume energjik. Kishte shume aftesi per shkrime dhe kish...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Memli Krasniqi

Lil' Liri

Xhero

Tiki

Groff

Don Pizhi

Noliman

Gold Mc

Abbi

Simba


Tags: Overking, Overking Aka -8351, Besart Zekaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018