A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Overlord

Tags: Overlord, Over Lord

Origin: Gjilan      Age: 28   Zodiac sign: Peshorja  
Overlord is a popular singer and songwriter of Hip-Hop music. Hekuran Sahiti, i njohur si Overlord, ka filluar te merret me muzik qysh si i ri. Tash ka edhe familjen e madhe "The Cannibalz" ku ka shum suksese me kongt e tij edhe me Video Clipet n`bashkpunim me familjen The Cannibalz. Ai eshte edhe producenti i grupit The Cannibalz dhe kenget i kompozon vete, eshte textshkrus, MC, etj. The Cannibalz regjistrimin e muzikave e bojn n`Studion e tyne "Ca1bal Records" ose "Ca1bal Records". Më datë 25 Shtator 2...

>> Full biography >>


  • Find Overlord on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  74

» Add A Song »


Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018