A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Overstar

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Overstar is a singer. Në Korrik 2012, Overstar merr pjesë në Kosova Fest 2012 me këngën "Ey Dj", në bashkëpunim me Reg....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Leo Luck

Leobaj

Xhevdet Shala

Ed-T

Metkilla

Krist-T

Besnik Etemi

Img

Viktamin

Gold Master


Tags: Overstar

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018