A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
P.I.N.T

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  27
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: P.I.N.T is a popular recording studio, group/singers and label of Hip-Hop music. P.I.N.T. aka Për Inati t’Njoni Tjetrit, është grup i krijuar në vitin 2010 si shtëpi e artistëve të ndryshëm; prej atyre që sot janë ikona muzikore e deri te ata që do te jenë ikonat e së ardhmes. Për here të parë u zyrtarizua më 16 Gusht 2011, duke lançuar albumin e “Mc Kresha & Lyrical Son – Për inati t’njoni tjetrit”. Përgjegjsite dhe drejtimi I punës së P.I.N.T. është cilësia e lartë e produkteve muzikore, që do të lançohen në tregun mbarë Sh...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Twitter

Account

Youtube

Channel

Google+

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


This Label's Memmbers :: P.I.N.T:

Mc Kresha

Lyrical Son

BimBimma


Tags: P.I.N.T, Mc Kresha, Lyrical Son, Pint

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018