A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pa Kufijt

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11
BIOGRAFIA: Pa Kufijt is a popular group/singers. Më datë 21 Prill 2007, Pa Kufijt publikojnë videoklipin "Hajde Me Ne". Më datë 1 Qershor 2008, Pa Kufijt publikojnë videoklipin "Where U From", në bashkëpunim me Trick Trick. Më datë 5 Dhjetor 2009, Pa Kufijt publikojnë videoklipin "A E Din". Më datë 15 Maj 2010, Pa Kufijt publikojnë videoklipin "Impakti Pare", në bashkëpunim me Graciela Pashaj. Në Maj 2013, Pa Kufijt & 2Ton marrin pjesë në Top Fest 10 me këngën "Bane Ma Mire"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Kombinat Rapcity

Shtegtart

Cyber Hand

Plisat 70

55 Vizionar

Interplay Clicka

Dy Krenat

G3

Pesha E Fatit

Premiera


Tags: Pa Kufijt, Pakufijt, Pa Kufi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018