A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Pacco is a singer. Më datë 20 Mars 2015, Pacco & Albagino publikojnë videoklipin "Faren E Ki Fake"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

E.G.

Fran Preçi

Ardii

Rigge

Marjo Dedja

Phonix

Valdrin Ujupi

Blond

Kush4

Edison Sima


Tags: Pacco

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018