A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Padayon

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Prizren 
BIOGRAFIA: Padayon is a singer. Padayoni eshte njer repper i ri i kosoves emri i tij i vertet eshte "Benjamin shala" vjen nga prizreni i lindur ne prizren, ai qe ne moshen 15 vjeqare filloj te miret me muzik gjithashtut ai i mxioj dhe i beri inqezimet veq vet ishte si nje lloj Producenti, por e la per nje koh te shkurt . Pseudonimi i tij "PadayoN" Kuptimin nuk ja dim , por informata kemi se kishte jetuar ne gjermani afer 7 vite atje e mori nga shoqnia e tij emrin " PadayoN...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Extrel

Koda

Real Gold

Ariann

Tikki Goldd

Mc Duja

Ard'y.A.K.A.Shkatrrusi

Xeni Nuredini

X-Style

King-B.One


Tags: Padayon, Padajon

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018