A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Padayon

Tags: Padayon, Padajon

Origin: Prizren   
Padayon is a not so known singer. Padayoni eshte njer repper i ri i kosoves emri i tij i vertet eshte "Benjamin shala" vjen nga prizreni i lindur ne prizren, ai qe ne moshen 15 vjeqare filloj te miret me muzik gjithashtut ai i mxioj dhe i beri inqezimet veq vet ishte si nje lloj Producenti, por e la per nje koh te shkurt . Pseudonimi i tij "PadayoN" Kuptimin nuk ja dim , por informata kemi se kishte jetuar ne gjermani afer 7 vite atje e mori nga shoqnia e tij emrin " PadayoN...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017