A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pajtim Struga

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Pajtim Struga is a popular singer of Central Albania Traditional music. Në vitin 2001, Pajtim Struga publikon albumin "Vec Per Ju K'noj". Në vitin 2002, Pajtim Struga publikon albumin "Mos Me Mundo". Në vitin 2009, Pajtim Struga publikon albumin "Goce Mendjen E Kom Nda". Më datë 19 Korrik 2013, Valbona Mema publikon videoklipin "Hajde Me Mu", në bashkëpunim me Pajtim Struga. Në Mars 2014, Pajtim Struga merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ke Ulliri Ne Kodersen". Në Mars 2014, Pajtim Struga merr pjes...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Goce Mendjen E Kom Nda (2009)

Mos Me Mundo (2002)

Vec Per Ju K'noj (2001)

S'do Te Harrojme Kengen Tironse


» Add A Song »


Related Artists:

Bledi I Xhamllikut

Besim Zeqiri

Petrit Berisha

Sajmir Culaj

Nevruz Nuredini

Klodian Yzeiri

Luan Rrapushi

Agim Saliu

Bujar Cici

Myslym Lela


Tags: Pajtim Struga

Pajtim Struga in e-Cards:

Add an e-Card




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018