A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Palma GjilanTags: Palma Gjilan
Palma Gjilan is a very famous recording studio. Produksioni Palma në Gjilan janë një produksion shumë i njohur duke qenë se janë producentët e shumë albumeve të shitura në treg nga këngëtarë të njohur. Palma tani ka zgjeruar biznesin e saj edhe më tej duke u shndërruar në një firmë e cila gjendet në Kosovë dhe në Zvicër.... >> Full biography >>
  • Find Palma Gjilan on social networks:


Choose star rating
  Rating:  5 / Votes cast:  2
Loading...Kalendari
19/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Aspak

  Shumë

Vote