A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Pamela is a singer of Pop & Dance music. Më datë 13 Shtator 2017, Pamela publikon videoklipin "Mos", në bashkëpunim me Soni Vogel. Muzika e këngës u punua nga Festim Gici, Emrah Xhixho, teksti u shkrua nga Sebastiana Brecani....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lena Dtj

Blendina Bytyqi

Enxhi Vorpsi

Luka Hajdini

Gerta Heba

Vesa Kiseri

Nazire Jaha

Nerta Veliu

Valentina Myzeqare

Resmi Bilalli


Tags: Pamela

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018