A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pamela Kovaçi

Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  32
  • Origin:
  • Elbasan 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Pamela Kovaçi is a popular singer of Pop & Kids music. Pamela Kovaçi lindur dhe rritur ne Elbasan. Pjesmarrese ne aktivitete te ndryshme muzikore si: Perform-fest, The mams, Gjeniu I Vogel etj. Ka intepretuar kenge te ndryshme te kengetareve te njohur por edhe kenge te kompozuara nga kompozitore te njohur. Eshte njohse dhe adhuruese e muzikes bashkekohore por dhe asaj klasike e bluz, xhaz etj. Studion per muzike. Në Dhjetor 2012, Pamela Kovaçi merr pjesë në The MAMs 2012 (Fresk Fare 1) me këngën...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Gjeniu I Vogel

(Contestant)

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Mishela Rapo

Artemisa Mithi

Inis Neziri

Adea Pula

Anida Llanaj

Arsinda

Irsa Qosja

Vanesa Sono

Desara Smakaj

Jona Pepkolaj


Tags: Pamela Kovaci, Pamela Kovaçi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018