A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pamela Thellipi

Choose star rating

Rating:  4.5 / Votes cast:  13
BIOGRAFIA: Pamela Thellipi is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 28 Shkurt 2014, Mecan Kashari & Pamela Thellipi publikojnë videoklipin "Margaritari I Myzeqese". Më datë 28 Maj 2018, Pamela Thellipi publikon videoklipin "Lushnje, Drit' E Mires", në bashkëpunim me Mecan Kashari....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luiza Mara

Anida Qarri

Klodjana Vata

Ueda Hysa

Valentina Myzeqare

Lida Lazaj

Maria Tona

Behare Çuedari

Liljana Stafa

Flutura Akulli


Tags: Pamela Thellipi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018