A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Panajot Malaj

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Panajot Malaj is a singer of Southern Albania Traditional music. Më datë 12 Maj 2012, Panajot Malaj publikon videoklipin "Dhenderr Te Me Bej Nena", në bashkëpunim me Kozeta Shabani. Më datë 25 Dhjetor 2017, Panajot Malaj publikon videoklipin "Vallja Te Mos Ndalet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

David Muhaj

Cen Noreci

Shaqo Jaupaj

Ergi Agolli

Mikel Rapaj

Klajdi Topi

Tiku I Permetit

Besnik Perci

Abedin Kovaci

Klodian Polisi


Tags: Panajot Malaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018