A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pandeli Frroku

Tags: Pandeli Frroku

Origin: Fush-Arres    Residence:        Age: 24   Zodiac sign: Ujori  
Pandeli Frroku is a not so known singer. Nisma tije e pare ishte ne 2010 ku dhe lindi deshira per te filluar me tej ket rruge, qe i vogel i binte nje instrumenti shum te njohur qe perdoret ne zonat e veriut sic eshte ciftelia, nismat e tije jane jo shum te njohur per publikun shqiptare por qe tani ka vendosur te hyje me risi te ndryshme, duke u drejtuar ne fushen e kompozimit dhe njekohsisht dhe ate te kenges,ket drejtim dhe njekohsisht pasion vendosi ta ushtroje ne shtator te vitit 20...

>> Full biography >>


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017