A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pandeli Frroku

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
  • Origin:
  • Fush-Arres 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 25
  • Zodiac sign:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Pandeli Frroku is a singer. Nisma tije e pare ishte ne 2010 ku dhe lindi deshira per te filluar me tej ket rruge, qe i vogel i binte nje instrumenti shum te njohur qe perdoret ne zonat e veriut sic eshte ciftelia, nismat e tije jane jo shum te njohur per publikun shqiptare por qe tani ka vendosur te hyje me risi te ndryshme, duke u drejtuar ne fushen e kompozimit dhe njekohsisht dhe ate te kenges,ket drejtim dhe njekohsisht pasion vendosi ta ushtroje ne shtator te vitit 20...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Emalio

Emiljano Lekaj

Noldi

Ildi

Return Aga's

Francezi

Leddie Malik

Gzai

Kg Man

Mc Man


Tags: Pandeli Frroku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018