A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pandora

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  43
BIOGRAFIA: Pandora is a popular singer of Tallava music. Në vitin 2003, Pandora publikon albumin "100 Vjet Pa Ty" Në Qershor 2005, Pandora merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Të Adhuroj". Në Dhjetor 2005, Pandora merr pjesë në Festivali i 44-të në RTSH me këngën "Pritja". Në vitin 2007, Pandora publikon albumin "Diamant" Në Dhjetor 2009, Adnan Daci & Pandora merr pjesë në Zhurma Show 2009 me këngën "Lindem Nene Edhe Nje Here". Më datë 22 Mars 2012, Pandora publikon videoklipin "Sevdaj...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Youtube

Channel

Twitter

Account

Add Official

Social Accounts

Kafja E Mengjesit (2016)

Valles Ja Fillojme (2015)

Diamant (2007)

100 Vjet Pa Ty (2003)


» Add A Song »

Mos Nenshkruj
Hak Merr Perendia
Kafja E Mengjesit
Pika Do Me Bjere
Nuk E Paskam Dit
I Padrejt
Behu Trandafil
Sevdaja
Deri Sa Të Vdes


Related Artists:

Besarta Reshani

Valbona Spahiu

Viola

Samuela

Doruntina Qamili (Dina)

Adriana Asllani

Inger Skura

Xhejlane Gutaj

Kadisha Sinani

Anita Mbrakulli


Tags: Pandora

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018