A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Paradox

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Paradox is a popular group/singers of Pop-Rock music. Dyshja Paradox përbëhet nga Angel dhe Andi Lazaj, të cilët janë dy producentë të rinj dhe shumë të talentuar të rrjetit Bulza, të cilët deri tani kanë punuar për shumë artistë të tjerë të labelit Bulza, që drejtohet nga Bojken Lako. Më datë 17 Dhjetor 2016, Paradox publikojnë videoklipin "Back To Her". Më datë 19 Janar 2018, Paradox publikojnë videoklipin "Soul". Video nga Arnold Halili. ParadoX hyn në 2018 me një tingull retro. Featuring k...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ngroba

Shook

Djemt E Drinit

Bon Bon Band

Lindja

TNT

Asgje Sikur Dielli

Grupi Tonic

Avi Enigma

XXL Band


Tags: Paradox, Bulza, Angel Lazaj, Andi Lazaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018