A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Paulin Gega - Origjinale


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  6

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

05/03/2014

2014-03-05T11:14:18

QE KUR ME KA RRAH KJO ZEMER
NUK KAM PA MA TBUKUR FEMER
MOS ME THUJ SE NUK DO VIJ
MA MIR VDES SE RRI PA TY

UN BOJ BE PER SYT E SHKRU
QE 1-HER SI KE NDRYSHU
AJO VETULL MBI QERPIK
QE SE LIN TE BEN DRIT
REF 2X
NUK E DI NUK E DI
KA SI TY ORIGJINALE
PER TY O PER TY
DO TA BAJ 1-DASEM TMADHE

NDIHEM SOT SI DASHUROJ
UN E TI NUK I DUROJM
THURIM HIMNE E SHKRUJ NLETER
TJETER SYNI ZEMRA TJETER

AS FECBOOKU SKEMI HY
POR U PAM SY ME SY
LIDHEM BESEN ME 1-FJAL
PER 1-DASHURI TE BARDH

REF 2X
NUK E DI NUK E DI
KA SI TY ORIGJINALE
PER TY O PER TY
DO TA BAJ 1-DASEM TMADHE

REF...


Lyrics submited by  leli2013Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018