A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Pazza is a singer of Pop & Hip-Hop music. Më datë 7 Mars 2018, Pazza publikon videoklipin "Veq Nje". Më datë 23 Maj 2018, Pazza publikon videoklipin "Po Vin", në bashkëpunim me Tonny....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Drinny

Renato Doko

Aldi

Graca

Latuà

YoungFlex

Agon Morina

Besir Raqipi

Xum Allushi

Dj Denny


Tags: Pazza

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018