A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Lyrics
Pellumb HajdariTags: Pellumb Hajdari, Pellumb Hajdaraj, Pllumb Hajdari, Aventurat E Picirukve
Origin: Prishtine    Residence:        Age: 15   Zodiac sign: Akrepi  
Pellumb Hajdari is a popular singer in junior music. Pëllumb Hajdari vijon klasën e shtatë në Prishtinë në shkollën Emin Duraku. Eshtë me i vogli i shtëpisë dhe ka një motër dhe një vëlla më të madh se ai. Hobi i tij është futbolli. Ka 1 milion klikime me këngën "Qingji i vogël". Karrierën e tij e filloi me këngën "Sherri i vogël" kur ishte vetëm 6 vjeç, në vitin 2005. Ka marrë pjesë në festivalin për fëmijë “Polifest”, ku është shpërblyer dy herë. Edhe në festivalin e Shkodrës është shpërblyer dy ... >> Full biography >>


Choose star rating
  Rating:  4.9 / Votes cast:  51 :: Qingji ::  
 :: Rokoko ::  
 :: Stili Travollta ::  
 :: Sherri I Vogel ::  
 :: Qeni ::  
 :: Endrra E Gonit ::  
 :: Rrenat E Sherit ::  
 :: Torador ::  Loading...Kalendari
20/01/2017
Happy Birthday Happy Birthday:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

This Week's Poll
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Vote