A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Pellumb Tefa

Choose star rating

Rating:  1 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Pellumb Tefa is a popular singer. Më datë 24 Shkurt 2016, Pellumb Tefa publikon videoklipin "O Bilbil I Dashuris"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Nuradin Osdautaj

Miriman Hoxhaj

Ennys

Rrahman Pagarusha

Kole Gojçaj

Dibosick

Medi (Muhamed Hajredinaj)

Elbansan Munishi

Fitim Etemi

Edison Hysaj


Tags: Pellumb Tefa

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018